top of page

Neurologia

dr n. med. Bożena Kłysz

Czwartek od godz. 16.00

Specjalista neurolog i specjalista rehabilitacji medycznej z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu pacjentów w poradni neurologicznej oraz w oddziałach neurologicznych i rehabilitacji neurologicznej.
Od 2010 roku pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. W 2015 roku odbyła staż zagraniczny w Department of Neurology, Charles University 1st Medical Faculty and General Teaching Hospital w Pradze (stypendystka European Academy of Neurology).
Specjalizuje się w leczeniu chorób neurologicznych i neurorehabilitacji, a w szczególności bólów głowy, w tym migreny i bólu o typie napięciowym, bólów kręgosłupa i innych zespołów bólowych, zawrotów głowy, zaburzeń ruchowych, w tym choroby Parkinsona, drżenia, dystonii, choroby Alzheimera i innych zespołów otępiennych, udaru mózgu, spastyczności, stwardnienia rozsianego.
Posiada doświadczenie w leczeniu schorzeń neurologicznych toksyną botulinową (spastyczność, dystonia, migrena przewlekła).
Jest autorką i współautorką publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz wystąpień naukowych na kongresach w Polsce i za granicą.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji.

dr n. med. Małgorzata Chodakowska-Żebrowska

Rezerwacja telefoniczna

tel. (22) 644 11 77

tel. (22) 644 53 11

Ordynator Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej CKR Konstancin–Jeziorna.

Specjalista II stopnia w neurologii.
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Alzheimerowskim Kliniki Neurologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA , a wcześniej oddziale Neurologii Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie.

Autorka licznych publikacji z zakresu chorób neurologicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Europejskiego i Polskiego oddziału Towarzystwa Alzheimerowskiego.

bottom of page